Субота, 27.04.2024, 12:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Конищівський ліцей

Меню сайту
Категорії розділу
Історія школи [0]
Музей бойової слави [0]
Головна сторінка [41]
методична робота [89]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Головна » 2022 » Квітень » 28 » Інформування населення про небезпеку вибухонебезпечних предметів
09:21
Інформування населення про небезпеку вибухонебезпечних предметів

Попередження нещасних випадків, викликаних потраплянням людини на міну чи вибухонебезпечні предмети (ВНП), або необережним поводженням з такими предметами на сьогодні є одним з основних завдань Міністерства у сфері протимінної діяльності.

Маємо сувору реальність: сьогодні значна частина території нашої країни може бути небезпечною для життя та здоров’я - через десятки та сотні тисяч мін чи замінованих об’єктів, що залишаються після ворожої окупації та бойових дій.

Тема для українців, на жаль, не нова. Починаючи з 2014 року, через російську збройну агресію близько 16 тисяч квадратних кілометрів території Луганської та Донецької областей виявилися нашпигованими вибухонебезпечними предметами.

А от масштаби наслідків нинішніх бойових дій - з початку повномасштабного вторгнення рф - після Перемоги фахівцями доведеться ще довго вивчати.

Втім, вже зараз зрозуміло, що йдеться про десятки й сотні тисяч смертельно небезпечних предметів, які окупанти залишають та ще залишать на наший землі.

Подолання наслідків вторгнення потребуватиме тривалого часу: вибухонебезпечні залишки ракет та снарядів, протипіхотні міни, закладені ворогом,- все це вже зараз - жорстока реальність, яку не можна ігнорувати.

Навіть звільнені території певний час не будуть придатні до нормального життя - аж поки на них не попрацюють фахівці з розмінування та знешкодження смертельних знахідок.

Користуючись нагодою, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій розробило інфографіку з найбільш поширеними вибухонебезпечними предметами на території України.

Вивчайте й запам'ятовуйте!

І ще раз - алгоритм, як діяти у разі їх виявлення.

Нагадаємо, за минулий рік Мінреінтеграції провело інформаційно-просвітницькі заходи серед закладів загальної середньої, дошкільної освіти, реабілітаційних центрів та підприємств. Для учнів середніх шкіл передано навчальні посібники-книги, розмальовки та наочні стенди.

В рамках інформаційної кампанії забезпечено трансляцію розробленого Міністерством соціального відеоролика «Інформування про мінну небезпеку» на залізничних станціях АТ «Укрзалізниці» та на телеканалі «ДОМ», що дає можливість охопити ширше коло осіб.

Разом з тим, слід зазначити, що Мінреінтеграції утворено Центр соціально-гуманітарного реагування, основним завданням якого є: сприяння формуванню та реалізації державної політики щодо здійснення заходів з протимінної діяльності. Зокрема, щодо інформування населення про небезпеку вибухонебезпечних предметів. А також - надання допомоги постраждалим, їх реабілітація, сприяння проведенню обстеженьтериторій на предмет наявності вибухонебезпечних предметів, маркування та складання карт.

 

Категорія: Головна сторінка | Переглядів: 105 | Додав: dudniklesia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

"
Пошук
Календар
«  Квітень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Copyright MyCorp © 2024
    Конструктор сайтів - uCoz